הובלות משטחים בצורה בטוחה ויציבה


PackLease חברה ישראלית המספקת פתרונות לעיגון מטען במשטחים במכולה. לחברה היכרות מעמיקה עם הצורך של התעשיה הישראלית בתחומים השונים של המשק: כימיקלים, פרמצבטיקה, פלסטיק, משקאות ועוד. לקוחות החברה עוסקים ביצוא סחורות תעשייתיות ליעדים שונים בעולם ונעזרים בשירותי החברה. לחברה בלעדיות על מותגים בינלאומיים מקבוצת SIGNODE המייצרים ומשווקים מוצרים מתקדמים ל עיגון מטען במשטחים במכולה.

היתרונות של packlease: מלאי מוצרים מגוון וזמין, מענה לכל מקום בארץ עד 48 שעות ממועד  ההזמנה, אספקה ישירה ללא מתווכים. בין הלקוחות: קבוצת אדמה, סודה סטרים, גדות תעשיות ביוכימיה, יפאורה תבורי, דקסל-פארמה, כתר פלסטיק, חיפה כימיקלים ועוד.


גלול מטה

כריות אוויר להובלות משטחים

הובלות משטחים עם כריות אויר מתנפחות למכולות

Packlease הינה הנציגה הבלעדית של חברת Bates Cargo-Pak המתמחה בייצור שקי דיפון מטען למכולה מנייר, פלסטיק ופוליפרופילן ארוג. מלבד הקפדה על ייצור באמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם, מקפידה החברה לייצר אך ורק מחומרים הניתנים למחזור ולשימוש חוזר. שקים מתנפחים למכולות, עמידים בפני עומסים כבדים ולחצים המופעלים על המכולה במהלך המסע הימי, ללא תלות במיקום המכולה על גבי האוניה ובאילו כוחות ולחצים יופעלו על המטען. השימוש בשקי האוויר של חברת "בייטס" הינו נוח למשתמש בזכות "שסתום ניפוח חכם", הניתן לכיוון לפי גובהו ונוחותו של המנפח. מבנה השסתום הוא בנוי כך שהפתח פונה כלפי המנפח ולא כלפי המטען במכולה, וכך פעולת הניפוח קלה ויעילה יותר ומסייעת להשגת תוצאה אופטימלית. השקים ממלאים את החללים ומונעים תזוזות לא רצויות של המטען.

להזמנת כריות אויר מתנפחות למכולות


רצועות קשירה להובלת משטח

קשירת משטחים עם מערכת קשירה למטען במכולה

מערכות קשירה של משטחים מיועדות למנוע קריסה של המטען ומבטיחה הגעה בטוחה ליעד. Packlease הינה הנציגה הבלעדית בארץ של מותגים מקבוצת SIGNODE . מערכות הקשירה מגיעות עם רצועות באורכים קבועים שחוסכים למפעיל את תהליך חישוב האורך ואת חיתוך הרצועות. אורך רצועה קבוע מיעל את התהליך ומונע בזבוז של ציוד יקר. רצועות קשירה למכולות מסוג אחר, הן רצועות המגיעות כאשר הן מצוידות בקצה ברצ'ט המשמש למתיחה באופן הנדרש, למניעת שחרור של מערכת הקשירה במהלך הובלות המשטחים בים להגעה בטוחה ליעד.

להזמנת מערכת קשירה למטען במכולה

לקוחות שלנו בתחום הובלות משטחים

לוגואים של חברות מובילי משטחים
לוגואים של חברות מובילות בתחום גרסת נייד


PackLease היא למעשה גילגולה החדש של חברת א.ש.ת. (אריזות שינוע תובלה) הוותיקה, אשר יוסדה ונוהלה משך שנים ארוכות ע"י אבינעם דביר ז"ל, אביו של עומר דביר.