הובלת חומרים מסוכנים

PackLease  הינה נציגה בארץ של חברת חכירת האיזוטנקים הבינלאומית EUROTAINER  PackLease  מציעה לקהל הלקוחות מגוון של איזוטנקים, בעלי ייעודים שונים, החל ממפרטים בסיסיים המתאימים ליצוא כימיקלים במגוון חומרים נרחב (שמן, שמן בסיס, חומרי גלם לתחום הפרמצבטיקה, לפטרוכימיה, מגוון סולבנטים, דשן, גז, גז נוזלי וכדומה), וכלה באיזוטנקים בעלי מפרטים מיוחדים המתאימים ליצוא / שינוע נוזלים מסוכנים במיוחד (כגון: נוזלים דליקים, רעילים, גז רעיל, גז דליק, דלק, גז דחוס, אמוניה, מי חמצן והובלת חומרים מסוכנים אחרים במכולות). איזוטנק הינו מיכל נייד מותקן בתוך מסגרת במידות של מכולה רגילה המשמש להובלה ושינוע של נוזלים וגזים.

השכרת מיכלים קטניםהובלת חומרים מסוכנים איזוטנקיםאיזוטנק - הובלת חומר מסוכן

 

איזוטנקים להשכרה לתחום המזון

איזוטנקים המיועדים למוצרי מזון למיניהם (תמציות, שמן מאכל וכדומה), אינם משמשים להובלה של חומרים אחרים מלבד מזון. איזוטנק הוא יחידה במידה בינונית שבין ספינת צובר לבין חבית קטנה. ליסינג של איזוטנקים מתבצע ברגע שיש צורך ייחודי עם מפרט הטכני של האיזוטנק עבור חומר ספציפי, או לשימוש ייעודי של האיזוטנק לתנועה באופן קבוע.

מיכלים קטנים להובלה בספינות

PackLeaseמספקת בנוסף לאיזוטנקים, גם מיכלים קטנים יותר של EUROTAINER, בכמה נפחים בין 400 ל- 5000 ליטר. מיכלים הידועים בשם SPT – Small Portable Tanks מיועדים גם הם להובלה ושינוע של גזים וחומרי גלם נוזליים, אך בכמויות קטנות יותר מאשר באיזוטנקים.

מהו איזוטנק

מכולת-מיכל, זו למעשה מכולה מיוחדת-במינה שלא ניתן למצוא אותה לשינוע או הובלה מזדמנים אצל חברות-הספנות כמו כל מכולה מוכרת אחרת, אלא רק בקרב חברות האיזוטנקים המתמחות בתחום זה.
EUROTAINER היא אחת מהחברות המובילות מזה שנים רבות בתחום זה בעולם, אשר בבעלותה מגוון רחב ביותר של איזוטנקים בעלי מפרטים ייחודיים, שאף לא ניתן למצוא אותם בקרב חברות תפעול-איזוטנקים, אלא רק לחכירה לתקופה ממושכת, בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוח.

להשכרת איזוטנק לצורך הובלת חומרים מסוכנים


הובלת חומרים מסוכנים איזוטנקים השכרה

מיכלים

איזוטנק - הובלת חומר מסוכן