השכרת איזוטנק

PackLease  מייצגת בארץ מזה שנים את חברת השכרת איזוטנקים (isotanks) הבינלאומית EUROTAINER. בעזרת EUROTAINER , מציעה PackLease ללקוחותיה מגוון רחב של איזוטנקים, בעלי מפרטים מגוונים, החל ממפרטים בסיסיים המתאימים לשינוע מגוון חומרים רחב (כגון: סולבנטים, דשנים, גזים, גזים נוזליים, חומרים פטרוכימיים, שמנים, שמן בסיס, פרמצבטיקה, חומרי גלם לתעשיית הפטרוכימיה וכדומה), וכלה באיזוטנקים בעלי מפרטים מיוחדים המתאימים ליצוא / שינוע נוזלים מסוכנים במיוחד (כגון: נוזלים דליקים, נוזלים רעילים, גזים רעילים, גזים דליקים, דלקים, גזים דחוסים ,מי חמצן, אמוניה וכדומה).

איזוטנק הינו מיכל נייד (Portable Tank) בעל מסגרת במידות של מכולה רגילה. במרחב הפנימי של המסגרת מותקן מיכל המשמש להובלה ושינוע של נוזלים וגזים.

השכרת מיכלים קטניםהשכרה של איזוטנקיםאיזוטנק צהוב

 

השכרה של איזוטנקים למזון

השכרת איזוטנקים המיועדים לתחום המזון (כגון: שמן מאכל, תמציות וכדומה) נעשית מתוך צי איזוטנקים נפרד. איזוטנקים אלה אינם משמשים לשינוע של חומרים אחרים אלא מיועדים למזון בלבד ( Food Grade ) . איזוטנק הוא יחידה בגודל-ביניים שבין אוניית צובר, המכילה עשרות-אלפי ליטרים של חומר, לבין 'קוביה' או חבית קטנה – המכילה כמה מאות ליטרים בלבד. ליסינג של איזוטנקים מתבצע ברגע שיש צורך ייחודי במפרט הטכני של האיזוטנק עבור חומר ספציפי, או לשימוש ייעודי של האיזוטנק לתנועה באופן קבוע.

מיכלים קטנים לשינוע באוניה

בנוסף לאיזוטנקים, מספקת PackLease מיכלים קטנים יותר של EUROTAINER, במגוון נפחים שונים בין 400 ל- 5000 ליטר. מיכלים מיוחדים הידועים בכינוי SPT – Small Portable Tanks  משמשים גם הם לשינוע של חומרי גלם נוזליים וגזים, אך בכמויות קטנות יותר מאשר באיזוטנק.

גם בתחום המיכלים הקטנים - SPT  יש הפרדה מוחלטת בין צי המיכלים המשמשים לכלל החומרים השונים, מסוכנים וגם שאינם מסוכנים, לבין צי המיכלים המשמשים לתחום המזון בלבד – Food Grade .

 

להשכרה של איזוטנק


איזוטנקים השכרה

מיכלים

איזוטנק מסגרת צהובה