ליסינג של איזוטנקים (מכולות מיכל)

PackLease מייצגת בישראל מזה שנים את חברת הליסינג המובילה בעולם EUROTAINER. באמצעות EUROTAINER , מציעה PackLease ללקוחותיה מגוון איזוטנקים, בעלי מפרטים טכניים שונים, החל ממפרטים סטנדרטיים המתאימים לחומרים רבים, וכלה באיזוטנקים בעלי מפרטים טכניים חריגים ומיוחדים המתאימים לחומרים מסוכנים במיוחד כגון: אמוניה, מי-חמצן וכו'.

איזוטנק הוא למעשה מיכל נייד (Portable Tank) בעל מסגרת סטנדרטית במידות של מכולה רגילה. במרחב הפנימי של המסגרת מקובע מיכל המשמש לשינוע ואיחסון של נוזלים וגזים, לרוב חומרי גלם שונים לתחומי הכימיקלים, המזון, השמנים, גזים דחוסים  (Cryogenic isotanks)  וכו׳.

מיכלים קטניםאיזוטנקיםאיזוטנק צהוב

 

האיזוטנקים הייעודיים לתחום המזון שמספקת PackLease, אינם משמשים להובלת כל כימיקל אחר שאינו מוגדר מזון ( Food Grade ). איזוטנק הוא יחידת קיבול 'בגודל-ביניים' שבין אוניית צובר גדולה – המכילה עשרות אלפי ליטרים בכל תנועה, לבין 'קוביה' או חבית קטנה – המכילה מאות ליטרים בלבד. ליסינג של איזוטנקים מתבצע כאשר יש צורך מיוחד להתאים את המפרט הטכני של האיזוטנק לסוג חומר ספציפי, או לחילופין לשימוש ייעודי של האיזוטנק לתנועה קבועה. כלומר, מהספק של חומר הגלם אל הלקוח וחזרה עם אותו איזוטנק, בסבבים קבועים חוזרים ונשנים (dedicated traffic).

מיכלים קטנים

בנוסף לאיזוטנקים, מספקת PackLease באמצעות EUROTAINER מיכלים קטנים יותר, במגוון נפחים שונים בין 400 ל- 5000 ליטר. מיכלים מיוחדים אלה הידועים בכינויים SPT – Small Portable Tanks משמשים אף הם להובלה ולאחסון של חומרי-גלם נוזליים וכן גזים, בדומה לאיזוטנקים, אם כי בכמויות קטנות כמובן, בהתאם לנפחם המשתנה.

איזוטנקים מסגרת אדומה

מיכלים

איזוטנק מסגרת צהובה