פרופיל חברה PackLease

PackLease חברה מובילה בישראל באספקת מוצרים איכותיים, המעניקים פתרונות לתמיכה וקשירת מטען במכולות. כמו כן, מתמחה החברה בליסינג של איזוטנקים (מכולות מיכל). החברה הוקמה על ידי עומר דביר, דור שני למומחים בענף הלוגיסטיקה.

PackLease הינה נציגה בלעדית של מותגים בינלאומיים של שקי אוויר, יריעות הגנה ומערכות קשירה שונות מקבוצת SIGNODE . ייצוג המותגים בארץ, מאפשר ללקוחות PackLease ליהנות מתמיכה מקצועית וייעוץ טכני של אנשי הקבוצה המנוסים, בתחומי ההתמחות השונים.

בזכות מלאי מוצרים מגוון וזמין, החברה מספקת ללקוחותיה מענה מידי, לכל מקום בארץ, תוך 48 שעות בלבד מרגע קבלת ההזמנה. PackLease מספקת את מוצריה ישירות ללקוח, ללא מתווכים וללא שימוש במפיצים אזוריים. PackLease ידועה גם בשירותי ליסינג של איזוטנקים באמצעות חברת EUROTAINER, אותה היא מייצגת באופן בלעדי בישראל.

לחברה היכרות מעמיקה עם צרכיהם של מגוון לקוחות בשוק הישראלי, המשתייכים לתחומים שונים במשק, ביניהם: כימיקלים, פרמצבטיקה, פלסטיק, משקאות ועוד. כל לקוחות החברה מייצאים את סחורותיהם ליעדים שונים בעולם ומסתייעים במוצרי החברה ושירותיה לפעילותם השוטפת.

בין לקוחות החברה: קבוצת אדמה (אגן, מכתשים), סודהסטרים, גדות תעשיות ביוכימיה, יפאורה תבורי, דקסל-פארמה, כתר פלסטיק, חיפה כימיקלים ועוד.

מנכ"ל עומר דביר