שינוע חומרים מסוכנים (חומ"ס)

PackLease  נציגה בארץ של חברת החכרה של איזוטנקים הבינלאומית" יורוטיינר" (Eurotainer). PackLease מציעה לקהל הלקוחות מגוון רחב של איזוטנקים, בעלי ייעודים שונים, החל מאיזוטנקים סטנדרטיים ליצוא ושינוע חומרים נוזליים וגזים מתחום הפרמצבטיקה, חומרי גלם לפטרוכימיה, דשנים, סולבנטים וכולי, וכלה באיזוטנקים בעלי מפרטים מיוחדים המתאימים לשינוע של חומרים מסוכנים במכולות (חומ"ס) וחריגים כגון אמוניה, מי חמצן ואחרים.

מהו איזוטנק?

זהו מיכל נייד המותקן במרחב הפנימי של מסגרת במידות של מכולה קונבנציונלית, המשמש להובלה, שינוע ויצוא של נוזלים וגזים.

השכרת מיכלים קטניםשינוע חומרים מסוכנים איזוטנקיםאיזוטנק - שינוע חומר מסוכן

 

איזוטנקים בתחום חומרי הגלם של המזון

איזוטנקים שנועדו למוצרי מזון למיניהם, אינם משמשים להובלה של חומרים אחרים מלבד מזון מסיבות ברורות. איזוטנק הוא יחידה במידה medium (אולי עדיף: במידת-ביניים) שבין אוניית צובר לבין מיכל קטן. החכרה של איזוטנקים מתבצע כאשר יש צורך ייחודי עבור חומר ספציפי, או לשימוש ייעודי לתנועה באופן קבוע (הלוך וחזור).

מיכלים קטנים למכולות

PackLeaseמספקת בנוסף למגוון איזוטנקים, גם מיכלים קטנים של EUROTAINER. מיכלים הידועים בשמם SPT – Small Portable Tanks  מיועדים גם הם להובלה של גזים וחומרי גלם נוזליים, אבל בכמויות קטנות יותר מאשר באיזוטנק.

בדומה לאיזוטנקים גם SPT הם מיכלים בעלי מפרט טכני מתקדם ומוקפד מבחינת הברזים, החיבורים והעמידה הנדרשת בלחצים, וניתן לשנע ולאחסן בהם אותם חומרים בדיוק כמו באיזוטנקים, רק שבמקרה זה כמויות-החומר יהיו קטנות ומדודות לפי הצורך.

להשכרת איזוטנק לצורך שינוע חומרים מסוכנים


שינוע חומרים מסוכנים איזוטנקים

מיכלים

איזוטנק - שינוע חומר מסוכן