שינוע מטענים עם פתרונות העיגון של packlease


PackLease מומחים בלוגיסטיקה בתחום שינוע סחורות במשטחים, ומספקים פתרונות ב תמיכת מטענים במכולות. החברה הינה נציגה בלעדית של מותגים בינלאומיים בתחום כריות אוויר וערכות קשירה מגוונות מקבוצתSIGNODE . החברה עוסקת בעיגון וקשירה בעת שינוע מטענים במכולות עם יצוא תעשייתי. יתרונות החברה: מענה מהיר לכל הארץ, אספקת המוצרים ישירות ללקוח ללא תיווך, וותק ונסיון של עשרות שנים.


גלול מטה

כריות אוויר לשינוע מטענים במכולות

שינוע מטענים עם כריות הגנה על מטענים

Packlease עוסקת בתחום כריות מתנפחות למשטחים מנייר, פוליפרופילן ופלסטיק. החברה שמה דגש על שמירה על הסביבה ומייבאת מוצרים מחומרים הניתנים למחזור. כריות האוויר עמידות בפני עומסים במהלך השינוע הימי. כריות האוויר של Bates מאד ידידותיות למשתמש בזכות המשקל הקל והשסתום האפקטיבי. בתום הניפוח, השקים ממלאים את החללים ומונעים תזוזה של המטען בתוך המכולה, במהלך המסע הימי, גם ליעדים רחוקים הכרוכים בהפלגה ממושכת.

להזמנת כריות הגנה על מטענים


רצועות קשירה לשינוע מטענים במכולה

שינוע מטענים עם רצועות הגנה למטענים במכולות

מערכות הקשירה משמשות בעיקר לתמיכה של מטען במכולות, כגון: חביות, קוביות / IBC, מכונות, פלסטיק, קוסמטיקה, מזון, משקאות וכדומה. מערכות הקשירה הינן נוחות לשימוש, כך שהמפעילים ישקיעו זמן מועט, וישיגו תוצאה מושלמת למניעת תזוזה לא רצויה של המטען במהלך השינוע באוניה. Packleaseיודעת להתאים לכל סוג מטען את ערכת קשירת המטען המתאימה ביותר. הבחירה נעשית לפי מידת החיכוך, המשקל ועוד. ערכת הרצועות כוללות גם מתאמים, אבזמים להידוק אופטימלי, מגני פינות ועוד אביזרים המסיעים להשלמת הקשירה בצורה הטובה ביותר.

להזמנת רצועות הגנה למטענים במכולות

לקוחות שלנו בתחום שינוע מטענים במשטחים

לוגואים של חברות שינוע מטענים
לוגואים של חברות מובילות בתחום גרסת נייד


הרצועות ומערכות-הקשירה עומדות בתקנים אירופאיים ובינלאומיים מבחינת כושר-תמיכה, חוזק ועמידות בפני קריעה. השימוש בהן מבטיח הגעה בטוחה ליעד ומסייע לשמירה על מוניטין הספק בעיני הלקוחות הסופיים, בכל הקשור להקפדה על איכות ובטיחות לאורך כל שרשרת-האספקה.

מטען מעוגן/קשור כהלכה תמיד יגיע בבטחה !