שינוע מכולות עם מוצרי העיגון של packlease


PackLease מומחים בענף הלוגיסטיקה בתחום יצוא סחורות במשטחים, ומעניקים פתרונות ב תמיכת מטען במכולה. PackLease הינה נציגה בלעדית של מותגים בינלאומיים של שקי אוויר ומערכות קשירה שונות מקבוצת "סיגנוד" . בזכות מלאי מוצרים רחב, החברה מספקת ללקוח מענה מהיר, לכל הארץ, תוך 48 שעות מרגע ההזמנה. אספקת המוצרים ישירות ללקוח ללא שימוש במתווכים. החברה עוסקת בעיגון וקשירה בעת שינוע מכולות המכילות מגוון רחב של מוצרים תעשייתיים.


גלול מטה

כריות אוויר לשינוע מכולות

שינוע מכולות עם שקי הגנה למטען

Packleaseמייצגת את חברת Bates Cargo-Pak העוסקת בתחום שקים מתנפחים למכולות מנייר,  פוליפרופילן ופלסטיק. החברה מקפידה להשתמש בחומרים הניתנים למחזור. שקי האוויר עמידים בפני לחצים ועומסים  במהלך ההובלה הימית. שקי האוויר של Bates ידידותיים למשתמש בזכות המשקל הנמוך והשסתום הנוח והארגונומי. בתום הניפוח, השקים ממלאים את החללים ומונעים תזוזה של המטען. המכולה. שקי-האוויר המנופחים הם בעלי גמישות ומשמשים למעשה גם כבולמי זעזועים.

להזמנת שקי הגנה על מטען במכולות


רצועות קשירה לשינוע מכולה

שינוע מכולות עם רצועות הגנה למטען

מערכות הקשירה משמשות בעיקר לתמיכה של מטען במכולות, מטען מסוגים שונים כגון: קוסמטיקה, חביות, קוביות / IBC, מכונות, דשנים, פלסטיק, מזון, משקאות ועוד. קבוצת "סיגנוד" שאותה החברה מייצגת, מפתחת מערכות קשירה שיהיו נוחות ויעילות לשימוש, כך שהמפעילים ישקיעו מינימום זמן, וישיגו תוצאה מושלמת למניעת תזוזה של המטען במהלך השינוע בים.  Packleaseיודעת להתאים לכל סוג מטען את מערכות קשירת מטען המתאימות לו ביותר. הבחירה במערכת המתאימה נעשית לפי מידת חיכוך, משקל, גובה ועוד. הרצועות משלבות גם מתאמים, אבזמים להידוק אופטימלי של הרצועות, מגני פינות ועוד אביזרים המסיעים להשלמת פעולת הקשירה בצורה המייטבית.

להזמנת רצועות הגנה למטען במכולה

לקוחות שלנו בתחום שינוע מכולות

לוגואים של חברות שינוע מכולות
לוגואים של חברות מובילות בתחום גרסת נייד


לאחרונה, קבוצת SIGNODE פיתחה מערכת-קשירה המשלבת רצועות אופקיות הניתנות לכיוון על ציר-הגובה. תכונה זו מאפשרת למפעיל לכוון את הרצועות, בגובה הרצוי, אל מרכז יחידת-המטען ולתמוך אותה באופן היעיל ביותר.