שינוע משטחים עם מערכות עיגון מטען למכולות


PackLeaseחברה מובילה בישראל המספקת מוצרים איכותיים ל יצוא ימי במכולות, עם פתרונות לקשירה ותמיכת מטען. המנכ"ל עומר דביר, הינו דור שני למומחים בתחום הלוגיסטיקה ביצוא ימי. PackLease היא נציגה בלעדית של חברות בינלאומיות של מערכות קשירה שונות ושקי אוויר. מקבוצת  SIGNODE (Bates-Cargo-Pak, Cader, Dacro ועוד). ייצוג המותגים המקומי, מאפשר ללקוחות לקבל תמיכה וייעוץ מקצועי של אנשי החברה, בתחומי ההתמחות הרלוונטיים.


גלול מטה

כריות אוויר לשינוע משטחים במכולות

שינוע מכולות עם שקי הגנה למטען

Packleaseהיא נציגה בלעדית של חברת Bates Cargo-Pak המתמקדת בייצור שקי-אויר וכריות הגנה למשטחים מנייר, פוליפרופילן ארוג ופלסטיק. מעבר להקפדה על ייצור איכותי בסטנדרטים בינלאומיים, מקפידה החברה לעבוד רק עם חומרים ניתנים למחזור. הכריות, או בשמם האחר "שקי דונג' ((dunnage למכולות" עמידים בעומסים גדולים ולחצים המופעלים על המכולה במהלך השינוע בים. השימוש בשקי האוויר של Bates ידידותי מאד למשתמש: שימוש בשסתום ארגונומי ומשקל נמוך. השסתום מתוכנן כך שפתח הניפוח פונה כלפי המשתמש ולא כלפי המטען, ובכך מאפשר למשתמש את הניפוח גם במצב שהמרווח בין המטענים צר. אחרי ניפוח, השקים מונעים תנועה של המטען בפנים המכולה ובולמים זעזועים במהלך ההובלה.

להזמנת שקי אוויר במכולות


רצועות קשירה לשינוע משטחים במכולה

שינוע משטחים עם רצועות למשטחים במכולות

מערכות המיועדות לעיגון וקשירה של מטען כבד ומאפשר הובלה במכולות ושינוע בטוח של דשנים, פלסטיק, מזון, משקאות, קוסמטיקה, שמנים, חביות, קוביות / IBC, מכונות ועוד. אנחנו יודעים להתאים לכל לקוח מערכת רצועות קשירה למטען במכולה. ההתאמה מתבצעת לפי אופי המטען, משקל, רמת החיכוך וכו. הערכה לא כוללת רק רצועות, אלא כוללת גם אבזמים להידוק, מתאמים, זוויות ועוד אביזרים משלימים לרצועות. המשתמשים האחראים על עיגון המטען, ישקיעו מינימום זמן, ויחד עם זאת ישיגו תוצאה אופטימלית למניעת תזוזה של המטען במהלך השינוע הימי.

להזמנת רצועות למשטחים במכולות

לקוחות שלנו בתחום שינוע משטחים

לוגואים של חברות שינוע מכולה
לוגואים של חברות מובילות בתחום גרסת נייד


הרצועות ומערכות-הקשירה הינן אמינות ביותר ומבטיחות כושר-תמיכה מקסימלי. הן עומדות בתקנים בינלאומיים מחמירים. השימוש במערכות-קשירה אלה מבטיח לא רק הגעה מושלמת אל היעד, אלא גם שמירה על מוניטין הספק, בכל הקשור לשמירה על בטיחות לכל אורך שרשרת-האספקה, מרגע היציאה את שער-המפעל ועד להגעה אל מחסני הלקוח.